Top
 • کی پد اینورتر دگ درایو DGI300&DGI900

   

       کی پد اینورتر دگ درایو

   

   

        

  اصلی ترین وظیفه صفحه کلید اینورتر جهت تنظیم پارامترها بر روی درایو می باشد که به وسیله کلیدهای متعدد طراحی شده بر روی درایو این پارامترها تنظیم می شوند.

  این پارامترها شامل تنظیمات فرکانس، سرعت، استپ های مورد نظر، زمان خواب و بیداری و .... می باشد که به صورت تکی و گروهی قابل تنظیم می باشند.

  در درایوهای جدید تنظیم پارامترها به دلیل تعدد و فراوانی آنها به صورت گروهی در نظر گرفته شده است که می توان گروه پارامتر را انتخاب نموده و پس از ورود زیر شاخه ها را تنظیم نمود.

  یکی از برتری ها و خصوصیات اصلی صفحه کلید اینورتر قابلیت جدا سازی آن از روی درایو می باشد که بسیار مورد علاقه مصرف کنندگان و کاربران می باشد .

  با این ویژگی می توان پارامتر ها را بر روی کی پد تنظیم نمود و سپس ذخیره سازی کرد و کی پد را جدا کرد اما اینورتر به عنوان یونیتی جداگانه فعالیت خود را ادامه می دهد .

  در درایو های جدید می توان بعد از ذخیره سازی کی پد را جدا و بر روی درایو مشابه نصب نمود و پارارمتر های تنظیم شده را بر روی اینورتر بعدی بارگزاری نمود.

  همچینی این قابلیت توانایی نصب کیپد بر روی درب تابلو را در اختیار کاربر قرار می دهد که با نصب صفحه کلید اینورتر بر روی در تابلو، بدون تماس با اینورتر تغییرات آنی امکانپذیر می گردد .

   

  یک کلید ولوم برای تغییر دور اینورتر دگ به صورت منوال روی اینورتر قرار دارد که دسترسی به این امکان را آسان تر می کند.

   

  به این وسیله می توان سرعت الکترو موتور را تا حداکثر و حداقل افزایش یا کاهش داد. با این ولوم دیگر نیازی به خرید و نصب کلید ولوم خارجی وجود ندارد.

         

   

  • نمایشگرهای V,HZ,A برای نمایش آمپر، فرکانس و ولتاژ هستند.
  • نمایشگر ALM هنگام بروز آلارم در اینورتر دگ درایو روشن می شود.
  • نمایشگرهای FWD و REV به ترتیب برای حرکت در جهت راستگرد و چپگرد روشن می شوند، در صورتی که هر دو این نمایشگرها روشن باشند به معنی ترمز DC است.

   

         جهت مشاهده اطلاعات کی پد اینورتر دگ درایو به ادامه مطلب مراجعه نمایید....